Zwycięstwo z Leśnikiem!

Leśnik Buszów 1:4 KS Noteć Stare Bielice

W niedziele o godz. 15:00 Noteć rozpoczęła w Buszowie mecz w ramach 23 kolejki A-klasy. Pierwszą bramkę dla zespołu ze Starych Bielic strzelił Patryk Urbaniak. Jeszcze w pierwszej połowie drugą bramkę dla Noteci, z rzutu karnego, zdobył Maciej Łojko. Po przerwie ten sam zawodnik strzelił kolejnego gola. Przy stanie 0:3 Leśnikowi udało zdobyć się bramkę kontaktową? Jak się okazało, jedynie honorową, gdyż niedługo później Maciej Łojko skompletował hat-tricka i ustalił wynik meczu na 1:4 dla Noteci. To drugi hat-trick z rzędu tego zawodnika!

Zespół ze Starych Bielic wygrał trzeci mecz z rzędu. Do końca rozgrywek pozostały trzy mecze. U siebie z Dębem Górki Noteckie i Muszelką Ogardy, w międzyczasie wyjazd do Murzynowa na mecz z tamtejszymi Budowlanymi. W tabeli Noteć nadal zajmuje 8 miejsce, ale ma już tylko 4 punkty straty do czwartego w tabeli Urana Trzebicz, a tylko dwa do piątego Leśnika Rąpin. Trzy zespoły mają po tyle samo punktów (Sokół Gościm, Muszelka Ogardy, KS Noteć Stare Bielice). Nad 9 miejscem aż 8 punktów przewagi.