Przedostatnia kolejka!

Dzisiaj, w niedzielę 11 czerwca o godz.17:00, zostanie rozegrana przedostatnia, 25 kolejka A-klasy, gr. III, Gorzów Wlkp w sezonie 2016/17. Wszystkie mecze odbędą się o tej samej porze. Tak samo będzie podczas ostatniej kolejki 18 czerwca o godz. 17:00

Noteć Stare Bielice wybiera się do Murzynowa, na mecz z tamtejszymi Budowlanymi. Na jesień w Starych Bielicach gospodarze wygrali 5:1. Budowlani okupowali ostatnie miejsca w tabeli. W przerwie między rundami zespół z Murzynowo znacząco się wzmocnił i przystąpił do walki o utrzymanie. Walkę o  utrzymanie ułatwiło im jednak wycofanie się z rozgrywek dwóch drużyn. Dębu Górki Notecki i Pogoni Skwierzyna. Do tego spotkania Noteć podejdzie po czterech wygranych z rzędu.(Wliczamy w to także walkower z ostatniego, nierozegranego, meczu z Górkami Noteckimi). Budowlani zaś przegrali ostatnie spotkanie dość wysoko, 6:2 w Ogardach z Muszelką. Wcześniej dwa mecze pauzowali i otrzymali sześć punktów.(Konsekwencje wycofania się Dębu i Pogoni). Na boisku w Murzynowie tej wiosny gospodarze wygrali pierwsze spotkanie, następnie padł remis oraz odnieśli dwie porażki. Jak będzie dziś? Przekonamy się już o 17:00!

Noteć Stare Bielice cały czas walczy o jak najwyższą lokatę w tabeli na zakończenie sezonu. Obecnie sytuacja wygląda tak:
4. Uran Trzebicz 40pkt.
5. Leśnik Rąpin 40pkt.
6. Muszelka Ogardy 38pkt.
7. Noteć Stare Bielice 38pkt.
8. Sokół Gościm 36pkt.

Do rozegrania pozostały dwie kolejki. Uran Trzebicz na wyjeździe podejmie Leśnik Buszów i na tym zakończy swój sezon, gdyż w ostatnim meczu może dopisać sobie 3pkt walkowerem za spotkanie z Górkami Noteckimi. Leśnik Rąpin zagra u siebie z Nietoperzem Gardzko, zaś ostatnią kolejkę rozegra na wyjeździe w Dobiegniewie. Muszelka Ogardy w obecnej kolejce pauzuje i dopisuje 3pkt za mecz ze Skwierzyną, zaś w ostatniej kolejce przyjedzie do Starych Bielic, na mecz z Notecią, która w przypadku zwycięstwa w Murzynowie będzie miała tyle samo punktów, jednak gorszy bilans. (Wysoka porażka w Ogardach jesienią). Sokół Gościm dziś, w 25 kolejce, podejmie u siebie Noteć Górecko zaś 26 kolejkę rozegra na wyjeździe w Gardzku, z tamtejszym Nietoperzem.

Czy powyższa kolejność zespołów w tabeli ulegnie zmianie? Czy już dziś Łucznik Strzelce Krajeńskie zapewni sobie awans do klasy Okręgowej? Gorąco zapraszamy na ostatnie dwie kolejki A-klasy!